Bawią, cieszą i wzruszają... Seniorski zespół My Piszanie ma już 10 lat! [ZDJĘCIA I WIDEO]

2017-11-24 08:01:25(ost. akt: 2017-11-24 11:38:13)
Krystyna Bochenek (od lewej), założycielka zespołu.

Krystyna Bochenek (od lewej), założycielka zespołu.

Autor zdjęcia: Elżbieta Żywczyk

— To był najpiękniejszy okres mojego życia — tak o swojej pracy z seniorami, nie kryjąc wzruszenia, mówiła ze sceny Krystyna Bochenek - założycielka zespołu. Seniorski zespół My Piszanie świętował wczoraj 10-lecie istnienia.
Znamienici goście, kwiaty, podziękowania, gratulacje i okazjonalny tort, ale przede wszystkim mnóstwo pozytywnej energii i przednia zabawa. Wczorajszy wieczór w Piskim Domu Kultury rozbrzmiewał śpiewem, cieszył, bawił i wzruszał, a jubilaci na swej urodzinowej gali porwali publiczność do wspólnej zabawy.

Seniorski zespół My Piszanie zaprezentował się w bardzo urozmaiconym repertuarze pokazującym ich dziesięcioletni artystyczny dorobek. Więcej informacji w kolejnym wydaniu (1 grudnia) Gazety Piskiej.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz filmu z Jubileuszu. Zespołowi bardzo dziękujemy za dotychczasowe chwile radości i wzruszeń oraz życzymy kolejnych równie pięknych dziesięcioleci.

tu.be


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=https://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEK

Podziel się informacją:


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5