Drugie miejsce młodzików TSK Roś Pisz w Białymstoku!

2017-10-30 06:37:36(ost. akt: 2017-10-30 06:42:28)

Autor zdjęcia: TSK Roś Pisz

W sobotę (28 października) młodzicy TSK Roś Pisz wzięli udział w jednodniowym turnieju IV Batory Cup w Białymstoku. Podopieczni Zbigniewa Wykowskiego kolejno pokonali MKS Batory 12 Białystok 58:24 i UKS Trójkę Nidzica 45:37.
W meczu o pierwsze miejsce młodzi zawodnicy Rosia zmierzyli się z Kadrą Podlasia U-14. Mecz miał wyrównany przebieg. Do przerwy dwoma punktami wygrywali reprezentanci Podlasia. W trzeciej kwarcie nasi rywale wykorzystali kilka niepotrzebnych strat naszych zawodników i powiększyli przewagę do 11 punktów.

Ostatnia odsłona meczu to pogoń koszykarzy Rosia, którzy na 2 minuty przed ostatnim gwizdkiem sędziego zbliżyli się do przeciwników na dwa punkty. Niestety w końcówce meczu większą odpornością psychiczną wykazali się zawodnicy Kadry Podlasia i to oni cieszyli się ze zwycięstwa 39:33.

Zawodnicy TSK zajęli bardzo dobre, drugie miejsce, co dobrze wróży przed rozpoczynającymi się niebawem rozgrywkami ligowymi.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=https://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEK