Nowy komendant Komisariatu Policji w Rucianem-Nidzie

2016-05-05 13:21:55 (ost. akt: 2016-05-05 13:44:54)
Nowym komendantem Komisariatu Policji w Rucianem-Nidzie został podkom. Jacek Kępiński (z lewej)

Nowym komendantem Komisariatu Policji w Rucianem-Nidzie został podkom. Jacek Kępiński (z lewej)

Autor zdjęcia: KPP Pisz

W Komendzie Powiatowej Policji w Piszu odbyło się uroczyste powierzenie obowiązków komendanta Komisariatu Policji w Rucianem-Nidzie. Tym samym jednostkę oraz obowiązki komendanta przejął podkomisarz Jacek Kępiński.
Dziś (5 maja) w Komendzie Powiatowej Policji w Piszu odbyła się uroczystość przekazania komisariatu i powierzenia obowiązków komendanta Komisariatu Policji w Rucianem-Nidzie podkom. Jackowi Kępińskiemu. Nowy komendant powołany został rozkazem Komendanta Powiatowego Policji w Piszu. Jacek Kępiński dotychczas związany był z Komendą Wojewódzką Policji w Olsztynie, gdzie od 2012 roku pełnił funkcję specjalisty Wydziału Prewencji KWP w Olsztynie.

Rozkaz personalny powierzenia obowiązków na stanowisku komendanta wręczył osobiście Komendant Powiatowy Policji w Piszu, podinsp. Radosław Drach, który pogratulował awansu, życząc przy tym sukcesów w kierowaniu nową jednostką. Komendant dodał również, że nie jest to ostatnia zmiana organizacyjna w piskiej policji.

Kilka słów o nowym Komendancie
Podkomisarz Jacek Kępiński ma 41 lat. Swoją służbę rozpoczął w 1996 roku jako policjant w Komisariacie Policji w Sorkwitach. Po pięciu latach przeszedł do Zespołu Ruchu Drogowego KPP w Mrągowie, a pięć lat później pracował jako specjalista Zespołu do Spraw Wykroczeń. Od 2012 roku pracował jako specjalista Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.
W 2015 roku ukończył studia w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne, co dało mu możliwość przystąpienia do egzaminu oficerskiego i uzyskania stopnia podkomisarza.

Prywatnie podkom. Jacek Kępiński jest mężem i ojcem. Jego zamiłowaniem i pasją jest wędkarstwo i motoryzacja. Część swojego wolnego czasu poświęca również piłce nożnej.


KPP Pisz

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. rd szczytno #1987532 | 37.47.*.* 5 maj 2016 22:12

    spoko gość:)

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

  2. zbyszek #1987365 | 24.183.*.* 5 maj 2016 19:07

    dawno dawno temu komendantem byl Lota

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5