Śmiertelny wypadek na DK-58. Zginął były burmistrz Szczytna

2016-04-08 10:22:42 (ost. akt: 2016-04-10 18:20:42)

Autor zdjęcia: Gazeta Piska

W piątek po godz.9 na trasie Pisz - Ruciane-Nida doszło do tragicznego wypadku z udziałem dwóch osobówek i samochodu ciężarowego. Zginął w nim Andrzej Kijewski, były burmistrz Szczytna i starosta szczycieński. Miał 55 lat. Dwie osoby trafiły do szpitala.
— Do zdarzenia na trasie Pisz - Ruciane-Nida doszło tuż po godz.9. W wyniku wypadku śmierć poniósł kierowca volkswagena bora. Jego 10-letni syn oraz 19-letni kierujący samochodem marki Mitsubishi z obrażeniami zostali przewiezieni do Szpitala Powiatowego w Piszu — relacjonuje st.sierż. Monika Boratyńska z KPP w Piszu.

— Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem osobowym marki Mitsubishi 19 – letni mieszkaniec powiatu giżyckiego jadąc w kierunku Pisza prawdopodobnie uderzył w tył prawidłowo jadącego pojazdu osobowego marki VW Bora, który skręcał w lewo na parking leśny. W wyniku uderzenia VW Bora zjechał na lewy pas ruchu, gdzie uderzył w niego jadący z przeciwka samochód ciężarowy — dodaje Monika Boratyńska.

Droga na trasie Pisz - Ruciane-Nida została zablokowana, policjanci wyznaczyli objazd przez miejscowość Wejsuny. Utrudnienia potrwają do wieczora.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5