Śmiertelny wypadek niedaleko Pisza. Osobówka zderzyła się z tirem, dwie osoby nie żyją

2016-04-05 08:11:23 (ost. akt: 2016-04-06 10:52:15)
Prawdopodobną przyczyną wypadku pod Gaudynkami był dzik, który wybiegł na drogę

Prawdopodobną przyczyną wypadku pod Gaudynkami był dzik, który wybiegł na drogę

Autor zdjęcia: Gazeta Piska

Dwie osoby zginęły, a jedna jest ranna po wypadku, do którego doszło we wtorek rano (5 kwietnia) na trasie Orzysz-Pisz. Osobówka zderzyła się z ciężarówką, droga numer 63 była zablokowana do godz. 12:30.
Około godz. 6 rano w pobliżu miejscowości Gaudynki doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką, oba pojazdy wypadły z drogi. Kabina ciężarówki zaczęła płonąć.

Aktualizacja godz. 8:30
Jak informuje st. sierż. Monika Boratyńska z KPP w Piszu, do wypadku doszło na prostym odcinku drogi. W wyniku zderzenia ciężarówki z osobową hondą zginął kierowca ciężarówki, 32-letni mieszkaniec Pisza.

Śmierć poniosła pasażerka hondy, mieszkanka Giżycka. Stan 65-letniego kierowcy samochodu osobowego jest bardzo ciężki. Został on przetransportowany do piskiego szpitala.

Droga numer 63 na trasie Orzysz - Pisz była zablokowana do godz. 12:30, policjanci wyznaczyli objazd i kierowali pojazdy na Nowe Guty oraz Okartowo.

Aktualizacja godz.13.00
— Kierowców informujemy, że mimo utrudnień droga numer 63 na trasie Orzysz - Pisz jest już przejezdna. Ruch odbywa się wahadłowo — informuje st. sierżant Monika Boratyńska z KPP w Piszu

Prawdopodobną przyczyną wypadku był dzik, który wybiegł na drogę. Honda po zderzeniu ze zwierzęciem, zjechała na lewy pas ruchu i uderzyła w jadący z przeciwka samochód ciężarowy.


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5