Wystartuj w XXI Piskim Biegu Ulicznym

2015-06-23 09:33:07(ost. akt: 2015-06-23 09:41:13)

Autor zdjęcia: Archiwum GP

Jeśli chcesz sprawdzić swoją kondycję i sprawdzić swoją wytrzymałość na tle innych zgłoś się do jutrzejszych (24 czerwca) XXI Piskich Biegów Ulicznych.
Co prawda szkoły, przedszkola, zakłady pracy i kluby sportowe mogły zgłaszać swoich reprezentantów do piątku (19 czerwca), to jednak nadal można zapisywać się indywidualnie. Biuro zawodów będzie czynne od godz. 8.30. Nieco później (godz. 10.00) nastąpi uroczyste otwarcie imprezy. Jako pierwsi na linii startu ustawią się przedszkolacy, którzy przebiegną 200 m. Cala długość stadionu pokonają uczniowie z roczników 2005 - 2007. Kolejne kategorie w zależności od wieku przebiegną pętle liczące od 700 m. do 2 km wyznaczone wzdłuż ulic - Mickiewicza, Polnej i Wąskiej. Na najlepszych czekają dyplomy i nagrody rzeczowe. Każdy z uczestników weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych upominków rzeczowych. Szczegółowy regulamin XXI Piskich Biegów Ulicznych znajdziesz na stronie organizatora imprezy - Miejsko-Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piszu.

red.
pisz@gazetaolsztynska.pl

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. [url=mailto:i.hrywna@gazetaolsztynska.pl] Pomogę: Igor Hrywna/url]

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5