Długi weekend? Po atrakcje do Orzysza!

2014-08-12 07:49:07(ost. akt: 2014-08-12 07:56:38)
Zapraszamy na długi sierpniowy weekend do Orzysza, gdzie czas upłynie pod znakiem rodzinnego pikniku, a także aktywnego wypoczynku.
Jedną z trzech propozycji spędzenia wolnych dni jest Parapiknik. Czy jesteś sam, czy masz dużą rodzinę przyjdź i weź udział w proponowanych atrakcjach na terenie lądowiska Grądy Podmiejskie (obok stacji paliw KRZYŚ). Rozłóż koc i oglądaj loty paralotni. A może masz ochotę sam zobaczyć z góry piękno Orzysza? Weź udział w takim locie! Wszystko jest możliwe i w zasięgu ręki.

Na dzieci zaś czeka wiele atrakcji: plac zabaw zamek i jungle, zorbing, bungee run, rodeo, zaś tym którzy lubią sobie pojeździć polecamy segwaye. Nie zabraknie waty cukrowej oraz popcornu czy przekąsek przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z Orzysza!

Organizatorzy przewidzieli atrakcje także dla nieco starszej publiczności jaką jest młodzież- przegląd zespołów: HIP-HOP, INKUBATOR oraz występ zespołu HERSON. Miłośnicy karaoke znajdą także dla siebie chwilę rozrywki.

Aktywnych sportowców i miłośników jazdy rowerem zapraszamy w sobotę na Stadion Miejski, gdzie każdy śmiałek może zmierzyć się w maratonie rowerowym MTB MAZOVIA, aż w 3 kategoriach (9km dla dzieci, 30km dla początkujących,56/81 km dla zaawansowanych).

Miłośników Żeglowania zapraszamy na Plaże Miejską w Orzyszu, bowiem na Jeziorze Orzysz odbędą się zmagania załóg w klasie Omega oraz Optymist o Puchar Burmistrza Orzysza i Dowódcy 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej


Program na długi weekend:

Piątek - 15 sierpnia

9:30 Święto Wojska Polskiego Pod pomnikiem”1920”
12:00 MTB Mazovia Marathon / Stadion Miejski/
18:00 Parapiknik Loty widokowe, Przegląd zespołów HIP-HOP /Grądy Podmiejskie k. stacji paliw KRZYŚ/

Sobota - 16 sierpnia

05.30- 09:00 Loty widokowe /Grądy Podmiejskie k. stacji paliw KRZYŚ/
10:30 Regaty Żeglarskie na jeziorze Orzysz /Plaża Miejska w Orzyszu/
16:00 Paralotnie z TVP Olsztyn, INKUBATOR / Grądy Podmiejskie k. stacji paliw KRZYŚ/
21:00 HERSON / Grądy Podmiejskie k. stacji paliw KRZYŚ/
23:00 KARAOKE POD GWIAZDAMI / Grądy Podmiejskie k. stacji paliw KRZYŚ/

Niedziela - 17 sierpnia

5:30-09:00 Loty widokowe /Grądy Podmiejskie k. stacji paliw KRZYŚ/
12:00 zakończenie Parapikniku

ZAPRASZAMY!

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bialapiska.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5