Indiańskie wakacje, czyli z wizytą u Tygrysów

2014-07-13 12:31:00(ost. akt: 2014-07-13 12:30:25)

Autor zdjęcia: Patryk Żywczyk

Dziś niektóre z Tygrysów powróciły już do domu, inne dopiero rozpoczynają swoją wakacyjną przygodę. Nad Bełdany, do swego obozowiska pomiędzy Wygrynami i Kamieniem, zaprosiły nas dzieci z obozu indiańsko-sportowego Tygrysy 2014.
Tygrysy, czyli obóz sportowo-indiański od blisko ćwierćwiecza organizowany jest przez ks.Mirosława Mikulskiego w pobliżu Kamienia nad Bełdanami. Od 52 lat "Wódz Wodzów", czyli "Szef" z pomocą ludzi dobrej woli przywraca radość dzieciństwa tym, którzy go nigdy nie mieli. Takie jest właśnie przesłanie wakacyjnych obozów nazwanych "Tygrysy".

"Szef", ks.Mirosław Mikulski oraz jego podopieczni to nasi dobrzy znajomi. Jak co roku zaprosili nas do swojego obozu, efekty tej wizyty uwieczniliśmy na fotografiach. Jak się bawią Tygrysy? Obejrzyj naszą galerię zdjęć!

O niezwykłych Tygrysach znad Bełdan przeczytasz tutaj

Polecam, tylko ciekawe informacje:)

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na pisz.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5