Finał Konkursu "Znawca Mazurskiego Morza"

2014-05-24 16:00:00(ost. akt: 2014-05-23 15:26:28)

Autor zdjęcia: Archiwum GP

W czwartek (29 maja) o godz. 8.30 w Publicznym Gimnazjum w Białej Piskiej odbędzie się Wielki Finał Konkursu "Znawca Mazurskiego Morza".
Wystartuje w nim 36 osób, m.in. z Białej Piskiej, Orzysza, Pisza, Rucianego - Nidy, Mikołajek i Piecek, wyłonionych podczas sześciu eliminacji. Uczestnicy wystartują w trzech kategoriach wiekowych: dzieci (uczniowie szkół podstawowych), młodzież (gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne) oraz dorośli (osoby powyżej 18 roku życia, nie posiadające statutu ucznia). Na najlepszych czekają nagrody główne, a także zestaw upominków. Celem konkursu jest „rozkochanie” mieszkańców LGD, zwłaszcza młodych ludzi, w kulturze regionu oraz w bogactwie i urodzie naszego środowiska naturalnego, aby w efekcie stało się to zachętą do życia i rozwoju, właśnie na tych terenach.

Oto najnowsze wydanie Gazety Piskiej, polecam, tylko ciekawe informacje :)


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na pisz.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5