Dziś Dzień Edukacji Narodowej
2025-10-14 08:10:31(ost. akt: 2025-10-14 08:18:01)
Wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty z okazji ich święta życzymy dużo cierpliwości i wielu sukcesów w pracy oraz w życiu prywatnym.
14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej – święto wszystkich pracowników oświaty. W ten sposób upamiętniono utworzenie Komisji Edukacji Narodowej, pierwszego w Polsce i Europie ministerstwa oświaty publicznej. Święto to zostało ustanowione w 1972 r.
Dzień Edukacji Narodowej to piękne święto wszystkich tych osób, które stoją blisko młodego człowieka, towarzysząc mu w jego rozwoju. Z tej okazji we wszystkich szkołach odbywają się uroczyste apele.
Pamiętajmy, że Dzień Edukacji Narodowej to święto nie tylko nauczycieli ale także szkolnych pedagogów, pań szatniarek i woźnych, czy pracowników szkolnej kuchni. Im wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenia.
Redakcja
Redakcja
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez