Powiatowy Urząd Pracy w Piszu. Działania w marcu

2024-03-28 12:00:00(ost. akt: 2024-04-17 10:39:20)

Autor zdjęcia: PUP w Piszu

W Powiatowym Urzędzie Pracy w Piszu odbyły się warsztaty „Jak być dobrym sprzedawcą?”, a w Zespole Szkół Zawodowych z Biblioteką Pedagogiczną w Piszu spotkanie informacyjne z uczniami klas IV.
Spotkanie informacyjne z uczniami klas IV

Spotkanie pracowników urzędu w Zespole Szkół Zawodowych z Biblioteką Pedagogiczną w Piszu odbyło się 15 marca 2024 r.


W trakcie spotkania przedstawiono prezentację multimedialną, w której zawarto formy pomocy oferowane przez nasz urząd min.: staże, szkolenia, środki na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej oraz bony dla osób do 30 roku życia.


Omówiono również barometr zawodów deficytowych i nadwyżkowych w powiecie piskim.
Następnie Pani Justyna Wojciechowska, która od wielu lat zajmuje się rejestracją osób bezrobotnych w naszym urzędzie, przedstawiła szczegółowe informacje na temat zawierania umowy o pracę, umowy zlecenia.

Omówiła problemy dotyczące ubezpieczeń zdrowotnych osób, które nie mają możliwości podpisania umowy o pracę. Udzieliła również wyczerpujących informacji na temat wypadków wskutek naruszenia przepisów BHP.

Warsztaty pt. „Jak być dobrym sprzedawcą?”.

W Powiatowym Urzędzie Pracy w Piszu zostały przeprowadzone warsztaty pt. „Jak być dobrym sprzedawcą?”. Warsztaty przeprowadziła doradca klienta Magdalena Ksepka oraz doradca zawodowy Małgorzata Tomasiewicz. Warsztaty miały na celu pomóc tym sprzedawcom, którzy „już są dobrzy, a chcą być idealni”. Uczestniczyło w nich 10 kobiet.
2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5