Jeden etat może być Twój!

2024-02-22 06:54:30(ost. akt: 2024-02-22 07:05:36)

Autor zdjęcia: W-MOSG

Jeśli chcesz założyć mundur funkcjonariusza Straży Granicznej to nie zwlekaj! Jeszcze mamy 71 etatów. Jeden z nich czeka właśnie na Ciebie! Przyjęcia do służby odbędą się w maju, we wrześniu i grudniu — informuje Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej.
Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej ochrania granicę z Obwodem Królewieckim na odcinku blisko 200 km. W służbowej odpowiedzialności W-MOSG jest 11 placówek, w tym 4 drogowe przejścia graniczne, 2 kolejowe oraz lotnicze przejście graniczne.

Jeśli chcesz założyć mundur funkcjonariusza Straży Granicznej to nie zwlekaj! Przygotuj się do procedury kwalifikacyjnej, przejdź ją pomyślnie i dołącz do koleżanek i kolegów z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej. Przyjęcia do służby w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej odbędą się w maju, we wrześniu i grudniu.

Etap I:

- złożenie dokumentów
- wstępna rozmowa kwalifikacyjna
- badanie psychologiczne

Etap II:

- test z wiedzy ogólnej
- test z wybranego języka obcego
- test sprawności fizycznej (zerknij na film, dowiesz się jak prawidłowo wykonać test sprawności fizycznej - link do filmu: https://youtu.be/9_2B88BKxd8)
- rozmowa kwalifikacyjna

Jeszcze tylko tzw. wariograf i badania lekarskie, określające zdolność do służby i zakładasz mundur funkcjonariusza Straży Granicznej!

Ślubowanie, szkolenie, a kolejnym etapem w Twoim życiu będzie realizacja zadań w ochronie zewnętrznej granicy Unii Europejskiej.

Procedura kwalifikacyjna? Dlaczego warto zostać funkcjonariuszem Straży Granicznej? Jak wygląda służba w naszej formacji? Zobacz tutaj: https://youtu.be/-ZIJBBvBuIs

Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz na stronie:

http://wm.strazgraniczna.pl/wm/sluzbapraca/funkcjonariusze-nabor-d/15801,Funkcjonariusze-nabor-do-sluzby-ZADZWON-tel-89-750-30-23.html2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5