Są razem już od 50 lat!

2024-01-24 06:41:05(ost. akt: 2024-01-24 07:15:45)

Autor zdjęcia: UM Pisz

Od pół wieku są razem i wciąż cieszą się wspólnym szczęściem. Pary z Pisza obchodziły wyjątkowe jubileusze, czyli tzw. Złote Gody. Z tej okazji burmistrz Andrzej Szymborski wręczył małżonkom symboliczne odznaczenia. Były łzy wzruszenia i wiele radości.
Złote Gody to niezwykłe wydarzenie, które obchodzi się po 50 latach pożycia małżeńskiego. Wspólne pół wieku świadczy o wzajemnej miłości i zrozumieniu istoty małżeństwa. To wspaniały wzór mądrego życia i przykład dla młodych, którzy decydują się założyć rodzinę i związać węzłem małżeńskim.

Uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie odbyła się w czwartek (18 stycznia) w Urzędzie Stanu Cywilnego w Piszu. Pamiątkowe medale, w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, wręczył Burmistrz Pisza Andrzej Szymborski.

Po ceremonii Jubilaci zostali zaproszeni na lampkę szampana. Była także chwila wspomnień i czas na pamiątkowe zdjęcia. Uroczystość odbyła się w miłej atmosferze.

Serdecznie gratulujemy tak pięknego jubileuszu i życzymy wiele zdrowia i miłości na dalsze, wspólne lata.

Jubilaci: Helena i Adam Bazydło, Jadwiga i Wiesław Prusinowscy, Teresa i Henryk Szczech, Edward Wiski, który odebrał medal w imieniu swoim i swojej żony Ireny

Źródło: UM w Piszu


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5