Jednego dnia zatrzymali troje poszukiwanych

2024-01-09 09:42:29(ost. akt: 2024-01-09 09:51:28)
Zatrzymany

Zatrzymany

Autor zdjęcia: KPP w Piszu

Wczoraj (8 stycznia) dwóch mężczyzn i jedna kobieta trafiło do policyjnego aresztu. Cała trójka ukrywała się przed organami ścigania. Najbliższe miesiące spędzą w zakładach karnych.
W poniedziałek (8 stycznia br.) policjanci z powiatu piskiego zatrzymali aż trzy osoby poszukiwane, które ukrywały się przed organami ścigania. Do policyjnego aresztu trafiło dwóch mężczyzn i kobieta.

Jako pierwszą funkcjonariusze zatrzymali 23-letnią mieszkankę Pisza. Kobieta była poszukiwana przez miejscowy sąd dwoma nakazami doprowadzenia. Dopuściła się przestępstw narkotykowych, za co skazana została na 1 rok i 3 miesiące pozbawienia wolności.

Druga osoba poszukiwana to 38-letni mieszkaniec gminy Biała Piska, który został zatrzymany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Piszu. Mężczyzna ten ma zasądzony wyrok 1 roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Trzeci zatrzymany to 23-letni mieszkaniec Orzysza. Dopuścił się popełnienia przestępstwa zniszczenia mienia. Skazany został przez sąd na karę 181 dni pozbawienia wolności.

Wszyscy zatrzymani poszukiwani trafili do policyjnego aresztu, skąd przewiezieni zostaną do zakładów karnych celem odbycia zasądzonych im wyroków.
KPP w Piszu

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5