Koncert Urszuli w Olsztynie - zdobądź wejściówki!

2022-11-12 12:00:00(ost. akt: 2022-11-10 15:35:23)   Materiał partnera

Autor zdjęcia: Materiały organizatora

W ramach jubileuszu swojej działalności artystycznej Urszula wyruszyła w trasę koncertową. 20 listopada wystąpi w Olsztynie, a my będziemy mieli dla Państwa wejściówki!
W tym roku URSZULA obchodzi okrągły jubileusz swojej działalności artystycznej. Z tej okazji jesienią wyruszyła w trasę koncertową - „URSZULA 40 – LECIE AKUSTYCZNIE” i już 20 listopada zawita do Olsztyna do Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych (CEiIK, Aula im. Anny Wasilewskiej, ul. Kościńskiego 11, godz. 18.00).

Wspólne świętowanie 40 lat działalności artystycznej, to niesamowita dawka potężnej energii. Podczas koncertu odbiorca usłyszy największe przeboje artystki takie jak: "Dmuchawce, latawce, wiatr", "Na sen", "Rysa na szkle", "Konik na biegunach" w znakomitych, akustycznych aranżacjach. Klimat stworzony przez Urszulę, pasja muzyków towarzyszących oraz gra świateł i dźwięków przeniosą państwa w świat niekończącej się zabawy i muzyki.

Urszula to artystka nietuzinkowa, wyraźna, nie do zdarcia. Wokalistka muzycznie balansująca między gatunkami rock i pop, od 40 lat na scenie. Zachwyca nadzwyczaj unikalną barwą głosu, brakiem gwiazdorzenia, ekspresją i siłą na koncertach, naturalnością. Na drodze długoletniej kariery wykreowała wielkie przeboje, o jakich marzy każdy artysta, lecz nie każdemu udaje się to marzenie spełnić - przeboje, które omija czas. Dały jej one wierną, multipokoleniową publiczność.

Urszula - muzyka i osobowość - nie do podrobienia i nie do zastąpienia.

Już w poniedziałek 14 listopada ogłosimy konkurs na Facebooku Gazety Olsztyńskiej. Sprawdzajcie nasz fan page, aby dowiedzieć się, w jaki sposób zdobyć wejściówki na koncert Urszuli w Olsztynie!
Obrazek w tresci

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5