Lechowo pewne gry w finale województwa

2019-03-28 12:00:00(ost. akt: 2019-03-27 13:45:39)
Siatkówka\\\Dobre występy zaliczyły siatkarskie „trójki” z Lechowa na III. Turnieju Eliminacyjnym KINDER+SPORT w Giżycku zapewniając sobie udział w finale województwa WMZPS.
„Warmia”, w składzie z lechowianami Wiktorem Konsalikiem i Szymonem Wolakiem, ponownie wygrała wszystkie mecze bez straty seta i z kompletem zwycięstw po trzech turniejach prowadzi w klasyfikacji generalnej. W finale chłopcy wygrali z Koszałek Opałek Węgorzewo II 2:0 (15:13, 15:11).
Dziewczęta, liderki klasyfikacji generalnej, doznały pierwszej porażki w tegorocznych rozgrywkach. W meczu półfinałowym przegrały z dziewczętami z Wydmin 1:2, które zaskoczyły lechowianki bardzo dobrą grą w obronie. Po słabszym pierwszym secie przegranym do 10 pewnie wygrały drugiego 15:6, ale w decydującej partii po wyrównanej grze do stanu 6:6 decydujące punkty zdobyły przeciwniczki, które wygrały 8:6 i całe spotkanie 2:1. W meczu o trzecie miejsce Amelia Grzybowska i koleżanki
pokonały Green Vollej Ełk 1 2:0 (15:10, 15:11) i utrzymały prowadzenie w „generalce”. Tym samym podopieczni Krzysztofa Kochanowskiego zapewnili sobie udział w turniejach finałowym KINDER+SPORT. Aby być pewnymi rozstawienia z numerem jeden w finale lechowianki powinny wygrać jeszcze jeden turniej.
Składy: „Warmia” – Wiktor Konsalik, Maciej Moszczyński, Jakub Sienkiewicz, Szymon Wolak.
„Lechowo” – Amelia Grzybowska, Kinga Łobocka, Dominika Szczęsna, Laura Badio.

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna