Policyjny przewodnik psa z czworonogiem wyruszył do szkół

2018-11-19 14:54:30(ost. akt: 2018-11-19 15:00:38)
Bliższe poznanie policyjnego psa oraz jego przewodnika na pewno nie należy do szkolnych codzienności. By najmłodsi mogli zobaczyć jak wygląda służba z czworonogiem funkcjonariusze wyruszyli do szkół. A wszystko po to, by po prostu sprawić radość dzieciom.
W miniony piątek (16.11) policyjny przewodnik psa – mł.asp. Tomasz Gontarczyk oraz jego podopieczna Czara postanowili spotkać się z uczniami z terenu szkół w gminie Pieniężno. Podczas tych szczególnych spotkań towarzyszyli im również dzielnicowy oraz asystent ds. prewencji kryminalnej. Celem wyjazdu było przybliżenie najmłodszym tych aspektów policyjnej służby, z którymi nie spotykają się każdego dnia.

Dzieci z Piotrowca, Lechowa oraz Pakosz mogły zobaczyć jak wygląda pokaz tresury i posłuszeństwa policyjnego czworonoga, a także wysłuchać wielu cennych rad dotyczących ich bezpieczeństwa. Wszystko to, co przygotowali dla najmłodszych funkcjonariusze cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród małych słuchaczy. Nieopisana radość i uśmiech na twarzach dzieci to najlepsze podziękowanie jakie mogli wyobrazić sobie policjanci.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. milicja + #2627002 | 31.0.*.* 19 lis 2018 15:41

    Milicja już wyzdrowiała???

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5