Policjanci z braniewskiej ''drogówki'' edukują najmłodszych

2018-08-08 13:18:18(ost. akt: 2018-08-08 13:19:11)

Autor zdjęcia: Archiwum KPP w Braniewie

Za nami połowa wakacji. Podczas, gdy najmłodsi w pełni korzystają z czasu wolnego, policjanci czuwają nad ich bezpieczeństwem. Funkcjonariusze obecni są nie tylko na drogach, ale i podczas spotkań z dziećmi.
Policjanci z ogniwa ruchu drogowego – sierż. Adam Kapusto oraz sierż.szt.Wojciech Macanko uczestniczyli w wakacyjnych zajęciach zorganizowanych dla dzieci w Pieniężnie. W trakcie spotkania funkcjonariusze przekazali najmłodszym wiele cennych rad dotyczących podróży nie tylko jako pasażer samochodu, ale i pieszo. Policjanci zwracali szczególną uwagę na to, w jaki sposób dzieci powinny unikać zagrożeń, podkreślali również rolę odblasków. Niecodzienne spotkanie z policjantami na motocyklach było dla maluchów dużą atrakcją. Edukacyjna pogadanka zakończyła się jak zawsze niespodzianką dla najmłodszych. Każdy z nich mógł znaleźć się za kierownicą służbowego motocykla, a także przez chwilę poczuć się jak mundurowy nakładając policyjną czapkę oraz kask.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5