Pijany przyjechał pod sklep, zareagował mieszkaniec

2018-05-07 11:08:54(ost. akt: 2018-05-07 11:13:55)

Autor zdjęcia: pk/Archiwum GO

60-letni mieszkaniec gminy Pieniężno odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz pomimo orzeczonego sądowego zakazu. Do policyjnej interwencji doszło dzięki obywatelskiemu zgłoszeniu.
Zaniepokojony mieszkaniec powiadomił policjantów, że pod sklep na terenie gminy Pieniężno podjechał kierowca, który nie ma prawa jazdy. We wskazane miejsce oficer dyżurny wysłał patrol. Po dotarciu do 60-latka policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości. Okazało się, że mężczyzna miał ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze ustalili również, że mężczyzna do 2021r. ma orzeczony sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. Teraz nie uniknie już odpowiedzialności.

Po raz kolejny pijany uczestnik ruchu został zatrzymany dzięki obywatelskiemu zgłoszeniu. Policjanci przypominają – nie bądź obojętny, reaguj, gdy zaniepokoi Cię zachowanie kierowców. Zadzwoń pod nr 997 lub 112, a funkcjonariusze sprawdzą każdy taki sygnał.

KPP w Braniewie

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5