Miś Postek i Bóbr Gapcio wspierali dzielnicowego na spotkaniach z dziećmi

2016-12-16 12:41:18(ost. akt: 2016-12-16 12:58:51)

Autor zdjęcia: Archiwum KPP w Braniewie

O tym, jak się nie dać złodziejowi rozmawiał z najmłodszymi mieszkańcami miasta i gminy Pieniężno dzielnicowy sierż. szt. Paweł Białkowski. Policjant przeprowadził cykl spotkań z dziećmi propagując zachowania przeciwdziałające kradzieżom mienia oraz zorganizował konkurs plastyczny utrwalający przekazane wcześniej treści. Wczoraj (15. grudnia) zakończono wręczanie młodym artystom dyplomów i upominków.
Od października do grudnia 2016 r. dzielnicowy sierż. szt. Paweł Białkowski z Posterunku Policji w Pieniężnie w ramach planu priorytetowego dla rejonu miasta i gminy Pieniężno realizował działania profilaktyczne pod hasłem „Nie daj się złodziejowi”. Głównym założeniem podjętych przez dzielnicowego działań było propagowanie zachowań mających na celu wzrost świadomości dzieci, młodzieży oraz mieszkańców związanych z przeciwdziałaniem kradzieży mienia oraz ogólny wzrost poczucia bezpieczeństwa w regionie.

W ramach podjętych działań odbył się cykl pogadanek z uczniami szkół z Piotrowca, Pakosz, Lechowa i Pieniężna. W spotkaniach z najmłodszymi dzielnicowego dzielnie wspierali Miś Postek i Bóbr Gapcio. Spotkania podsumowano konkursem plastycznym dla wszystkich uczniów szkół na plakat pod hasłem „Nie daj się złodziejowi”. Pamiątkowe dyplomy wraz z upominkami wręczał podinspektor Edward Szydłowski Komendant Powiatowy Policji w Braniewie. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali od dzielnicowego słodki upominek.I miejsce Katarzyna Krupka SP Pieniężno
II miejsce Wiktoria Słodkiewicz SP Piotrowiec
III miejsce Dominika Bieryndo SP Pakosze

Rozstrzygnięcie konkursu:


Laura Badio SP Lechowo
Zuzanna Błaszczyk SP Pieniężno
Alicja Turczyn SP Lechowo
Monika Warzocha SP Piotrowiec
Amelia Frelek SP Pieniężno

Wyróżnienia w konkursie:


Dominika Szczęsna SP Lechowo
Bartosz Panasiuk SP Piotrowiec
Izabella Masojć SP Pakosze
Marcel Markowski SP Pakosze
Aleksandra Boncal SP Pieniężno

Upominki za udział:


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor HrywnaKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Supcio #2137529 | 83.21.*.* 17 gru 2016 18:50

    Ależ fajna akcja. Wystarczy uważać na ludzi z PO i Nowouczesanej, aha ubecy też. Hahahha

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5