W trosce o bezpieczeństwo

2016-03-29 11:03:00 (ost. akt: 2016-03-29 11:16:07)

Autor zdjęcia: Bogusława Pachur

Uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej w Pakoszach odwiedzili przedstawiciele KRUS w Braniewie.
Celem wizyty było promowanie pozytywnych zachowań dzieci w otoczeniu pracy rolniczej, poszerzanie ich wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwie rolnym, ze szczególnym uwzględnieniem zapobiegania wypadkom.

Dzieci obejrzały animowany film edukacyjny pt. "Rodzina Porażków", a następnie wykazały się dużą wiedzą rozmawiając z gośćmi o przedstawionych w nim niebezpiecznych sytuacjach.

Uczniowie zostali zaproszeni do udziału w organizowanym przez KRUS konkursie plastycznym, a na koniec otrzymały opaski odblaskowe oraz związane z tematem spotkania kolorowanki.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5