Wybili szybę w sklepie, bo się nudzili

2015-12-18 11:40:15(ost. akt: 2015-12-24 12:18:40)

Autor zdjęcia: redakcja/archiwum/zdjęcie ilustracyjne

Dwaj mieszkańcy Pieniężna w wieku 22 i 21 lat znajdując się pod działaniem alkoholu wybili kilka szyb na terenie Pieniężna. Naprawa uszkodzonego mienia została oszacowana na łączną kwotę 3800 złotych. Sprawcy zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty.
W nocy z wtorku na środę (15-16 grudnia) policjanci z Braniewa zostali poinformowani o wybiciu dwóch szyb na terenie Pieniężna. Następnego dnia okazało się że uszkodzona została jeszcze jedna, duża szyba wystawowa w jednym ze sklepów na terenie miasta. Naprawa uszkodzonego mienia została oszacowana na łączną kwotę 3800 złotych.

W czwartek (17 grudnia) policjanci Wydziału Kryminalnego braniewskiej policji wraz z funkcjonariuszami Posterunku Policji w Pieniężnie ustalili i zatrzymali sprawców przestępstwa. Okazali się nimi 22 i 21-letni mieszkańcy Pieniężna. Obaj usłyszeli zarzuty i przyznali się do zarzucanego im czynu. Policjantom wyjaśnili, iż nudziło im się dlatego idąc ulicami miasta wybili szyby. Teraz podejrzani staną przed sądem. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5