Dzień Pluszowego Misia w Pakoszach

2015-11-27 09:52:06(ost. akt: 2015-11-27 10:02:28)
Każde dziecko przyszło do szkoły przebrane za niedźwiadka i przyniosło ze sobą pluszowego przyjaciela.

Każde dziecko przyszło do szkoły przebrane za niedźwiadka i przyniosło ze sobą pluszowego przyjaciela.

Autor zdjęcia: Bogusława Pachur

W środę (25 listopada) w Szkole Podstawowej w Pakoszach po raz drugi obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Każde dziecko w tym dniu przyszło do szkoły przebrane za niedźwiadka i przyniosło ze sobą pluszowego przyjaciela.
Odwiedziły nas misie: duże, małe, puchate, kolorowe. Wprowadzeniem do dziecięcego świata zabawy była piosenka „ Jadą, jadą misie”, po czym rozpoczął się konkurs recytatorski. Dzieci przepięknie deklamowały wiersze o swoich ulubionych pluszakach. Laureaci otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.

Nie obyło się również bez zagadek o misiach z różnych bajek. Okazało się, że dzieci świetnie znają przygody Kubusia Puchatka, misia Uszatka czy misia Paddingtona. Wspaniałą zabawą było również kolorowanie obrazka przedstawiającego niedźwiadki. W trakcie uroczystości wykonano wiele zdjęć, które pozostaną świetną pamiątką wesołej zabawy.

Monika Klein, Monika Ostrowska


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5