Dzień Edukacji Narodowej w Pakoszach. Uczniowie obdarowali kwiatami nauczycieli

2015-10-15 08:52:11(ost. akt: 2015-10-15 09:04:08)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Święto Edukacji Narodowej obchodzone jest co roku przez 650 tysięcy nauczycieli, pedagogów i wychowawców. Dzień ustanowiony został w 1972 roku – data 14 października upamiętnia powstanie Komisji Edukacji Narodowej w 1773 roku Z tej okazji w Szkole Podstawowej w Pakoszach odbyła się uroczysta akademia.
W uroczystości uczestniczyli wszyscy uczniowie, nauczyciele, pracownicy obsługi i zaproszeni goście. Na początek głos zabrała Pani Dyrektor, która nauczycielom oraz wszystkim pracownikom oświaty złożyła najserdeczniejsze życzenia i podziękowania. Odczytała też życzenia przesłane przez Burmistrza Miasta Pieniężna, Przewodniczącą Rady Miejskiej i Kuratora Oświaty.

Następnie rozpoczęła się część artystyczna przygotowana przez klasę piątą i szóstą pod okiem M. Iwaszko, J. Miciaki i A. Kuziuty.

Uczniowie przedstawili humorystyczne scenki z życia szkoły, w której zaprezentowali swoje zdolności aktorskie. W podzięce obdarowali kwiatami nauczycieli i pracowników szkoły.

Bogusława Gawryś i Agnieszka Kuziuta


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor HrywnaKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Jan #1837266 | 109.241.*.* 17 paź 2015 06:21

    A co Kazimierz nie znalazł czasu?

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5