„Szewczyk Dratewka” w przedszkolu

2015-09-24 09:20:21(ost. akt: 2015-09-24 09:26:40)
Mimo, że to dość znana opowieść, przedszkolaki z zaciekawieniem przyglądały się przygodom głównego bohatera,  aktywnie brały udział w spektaklu

Mimo, że to dość znana opowieść, przedszkolaki z zaciekawieniem przyglądały się przygodom głównego bohatera, aktywnie brały udział w spektaklu

Autor zdjęcia: Archiwum przedszkola

We wtorek (22.09.) dzieci z przedszkola z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Pieniężnie odwiedzili aktorzy ze Studia Artystycznego „Arena” z Jesionówki. Artyści zaprezentowali dzieciom bajkę pt. „Szewczyk Dratewka”.
Mimo, że to dość znana opowieść, przedszkolaki z zaciekawieniem przyglądały się przygodom głównego bohatera, aktywnie brały udział w spektaklu, ucząc się jednocześnie, że należy pomagać innym, a uczynione dobro zawsze wróci do Ciebie.

Teresa Dudkiewicz


Więcej informacji z życia szkół i przedszkoli: kliknij tutaj

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5