Rozmawiali o dopalaczach

2015-09-14 08:47:03(ost. akt: 2015-09-14 08:55:36)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatorów

Stowarzyszenie Zdrowa Rodzina z Pieniężna we współpracy z kuratorem rodzinnym Sądu Rejonowego w Braniewie Krzysztofem Kisielem oraz Wojewódzką Stacją Sanepidu w Olsztynie w piątek (11.09.). zorganizowało w Środowiskowym Domu Samopomocy „Bajka” szkolenie dotyczące dopalaczy.
Przedsięwzięcie było adresowane do pracowników oświaty, pomocy społecznej, kuratorów oraz wszystkich osób zainteresowanych tematem. Szkolenie miało charakter ponadgminny, ponieważ poza pracownikami socjalnymi i nauczycielami z Pieniężna uczestniczyli w nim przedstawiciele służb społecznych z Braniewa, Wilcząt, Lelkowa, Świątek, i Płoskinii.

Szkolenie prowadzili: psycholog - terapeuta uzależnień Marcin Milkowski, Radosław Gruss - Kierownik Oddziału Promocji Zdrowia i Oświaty Zdrowotnej oraz Elżbieta Michalak.

Uczestnicy zostali zapoznani ze specyfiką uzależnienia od dopalaczy, skalą zjawiska oraz zasadami rozpoznawania problemu u dzieci i młodzieży.


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ,lex #1860320 | 164.126.*.* 18 lis 2015 15:02

    dopalacze to najgorszy syf jaki istnieje ,kiedyś był mak ,ludzie brali i uzależniali się powstaly :Markoty",ale bardzo wiele szkod robia dopalki ,ludzie padaja jak muchy, pieprzy im się w głowach już po wypiciu piwa z tym swinstwem, maja wizje i omamy, do zatrzymania takiego odurzonego typa trzeba kilku silnych gości , cpun jest tak nagazowany ,ze nie wie co robj

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5