Wielki uśmiech na Orliku w Pieniężnie

2015-08-28 10:46:59(ost. akt: 2015-08-28 10:49:26)

Autor zdjęcia: Archiwum MDK Pieniężno

W środę 26 sierpnia odbyły się po raz ostatni zajęcia rekreacyjno-sportowe, prowadzone przez animatorów sportu kompleksu boisk sportowych Orlik 2012 oraz pracownika Wydziału Promocji w Pieniężnie.
Przed rozpoczęciem spotkania dzieci kładąc się na boisku, ułożyły wielki uśmiech na twarzy przedstawiający ich radość z wizyt na kompleksie podczas wakacji. Jak dotychczas, animatorzy przygotowali różne zabawy sportowe i śmieszne konkurencje sprawnościowe.

Dzieci najchętniej przeciągały linę, przelewały wodę do butelek na czas, rzucały piłkę, skakały, a na koniec rozegrały mecz piłki nożnej. Najmłodsi natomiast puszczali bańki mydlane, ale najchętniej malowali buzie. Po konkurencjach uczestnicy zajęć sportowych otrzymali dyplomy i słodycze. Na wakacyjnym spotkaniu współuczestnicząc w zmaganiach sportowych, dzieci mogły rozładować nadmiar energii i uczyli się opanowania. Poprzez zabawę zachęcaliśmy do sportowego stylu życia, a poprzez współzawodnictwo miały możliwość uczyć się zasad fair play.

Wakacyjna akcja na sportowo miała na celu propagowanie aktywności fizycznej wśród pieniężeńskich dzieci, wprowadzając innowacyjny dla nich sposób zajęć ruchowych. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim dzieciom, które chętnie przybywali na kompleks oraz im opiekunom za aktywne spędzenie tegorocznych wakacji.
Zapraszamy za rok.


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5