Turniej siatkówki plażowej w Pieniężnie

2015-07-14 08:50:58(ost. akt: 2015-07-14 09:03:13)
W sobotę 4.07.2015r. na Orliku w Pieniężnie 10 drużyn walczyło o puchar Posła na Sejm Piotra Cieślińskiego w siatkówce plażowej mikst. Ze względu na duże zainteresowanie siatkarzy turniej rozgrywano na 2 boiskach w dwóch grupach po 5 drużyn.
Z każdej grupy wychodziły dwie najlepsze drużyny i grały na krzyż 1A-2B 2A-1B. W grupie A 1 miejsce zajęła drużyna w składzie Marta Ciesiulewicz/Mateusz Olbryś, natomiast 2 miejsce zajęła drużyna Kinga Dybek/Marek Kurmin. W grupie B 1 miejsce zajęła drużyna w składzie Agata Hirniak/Bartosz Panasiuk natomiast 2 miejsce zajęła drużyna w składzie Monika Byk/Paweł Kaczmarczyk.
W zaciętym meczu finałowym ponownie spotkały się dwie najlepsze drużyny z 1 grupy – czyli zespoły - Kingi Dybek/Marka Kurmin z Martą Ciesiulewicz/Mateusz Olbrys. Ostatecznie turniej zakończył się następującymi wynikami:
1 miejsce Kinga Dybek/Marek Kurmin
2 miejsce Marta Ciesiulewicz/Mateusz Olbrys
3 miejsce Agata Hirniak/Bartosz Panasiuk
4 miejsce Monika Byk/PawełKaczmarczyk
Na zakończenie Poseł Piotr Cieśliński podziękował wszystkim uczestnikom turnieju za udział i aktywność sportową po czym wręczył ufundowane puchary dla zwycięskich zespołów. Poseł podziękował za organizację turnieju dla animatorów sportu z Orlika oraz dla wszystkich sędziów dzięki którym tak sprawnie przebiegło spotkanie. Na koniec przygotowany został grill dla wszystkich zawodników biorących udział w turnieju. Mimo bardzo gorącego dnia i przez to trudnych warunków do rozgrywek na zakończenie wspólnie postanowiono że za rok spotykamy się ponownie na kolejnym już turnieju o puchar Posła Piotra Cieślińskiego.
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. POWIAT #1775946 | 37.31.*.* 14 lip 2015 20:59

    A DLA CZEGO NIE NASZEGO TAK AKTYWNEGO SPORTOWO POSŁA POWIATOWEGO

    odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5