Śmieci też mogą mieć „drugie życie”. Ciekawy spektakl w przedszkolu

2015-03-16 09:25:48 (ost. akt: 2015-03-16 09:31:36)
W Przedszkolu Publicznym w Pieniężnie wystąpili aktorzy  ze Studia Artystycznego KARUZELA z Białegostoku w spektaklu pt. „Śmieciolandia

W Przedszkolu Publicznym w Pieniężnie wystąpili aktorzy ze Studia Artystycznego KARUZELA z Białegostoku w spektaklu pt. „Śmieciolandia

Autor zdjęcia: Archiwum przedszkola

W poniedziałek (9 marca) w Przedszkolu Publicznym w Pieniężnie wystąpili aktorzy ze Studia Artystycznego KARUZELA z Białegostoku w spektaklu pt. „Śmieciolandia”.
Czytaj e-wydanie Ideą przedstawienia było uświadomienie problemów ekologicznych, kształtowanie prawidłowych postaw wobec środowiska.

Dzięki zastosowaniu różnych form (teatr cieni, lalki, ciekawa muzyka) dzieci mogły zauważyć co dzieje się, kiedy ludzie wyrzucają śmieci do lasu.

Przedszkolaki z zaciekawieniem oglądały jakie zabawki można zrobić z nieużytków i dowiedziały się, że śmieci mogą mieć „drugie życie”. Dzieci żywiołowo reagowały na toczącą się akcję w przedstawieniu, podpowiadały aktorom.

Ewa Cyroniuk


Więcej informacji z życia szkół i przedszkoli: kliknij tutaj

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5