Zajęcia integracyjne w szkole podstawowej

2015-03-05 09:56:32 (ost. akt: 2015-03-05 10:00:49)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

27 lutego na zaproszenie Pani Danuty Gulbickiej i uczniów klasy I b Szkoły Podstawowej w Pieniężnie, 5-6 latki z grupy Pani Teresy Jackowskiej i Pani Anny Baran z Przedszkola Publicznego w Pieniężnie uczestniczyły w zajęciach integracyjnych.
Wizytę w szkole przedszkolaki rozpoczęły od jej zwiedzenia. Poznały między innymi salę lekcyjną, bibliotekę, szatnię oraz salę gimnastyczną, na której odbyły się wspólne zabawy sportowe. Pomimo braku śniegu, dzieci spędziły aktywnie i wesoło czas uczestnicząc w zabawach o tematyce zimowej. Ubierały bałwana, prowadziły bitwę na śnieżki, rozwiązywały zagadki i kalambury, pokonywały slalom, bawiły się „wirującymi płatkami śniegu” z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Po zakończeniu konkurencji wszystkie dzieci otrzymały słodkie niespodzianki.

Przedszkolaki serdecznie podziękowały za zaproszenie i wspólną, radosną zabawę ze starszymi kolegami.

Opracowanie: Ewa Cyroniuk


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5