Bal karnawałowy w Piotrowcu

2015-01-28 11:57:24 (ost. akt: 2015-01-28 12:02:26)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

W czwartek (22.01) w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkich uczniów. Tematem przewodnim uroczystości była wyspa skarbów.
Piękna sceneria wprowadziła dzieci w wesoły nastrój i zachęciła do wspólnej zabawy. Dzieci wcieliły się w postaci: piratów, marynarzy, syren, rekinów oraz bohaterów znanych bajek. Uczniowie z kółka teatralnego, pod kierunkiem Julity Królickiej przygotowali program artystyczny o historii karnawału.

Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Animatorzy urozmaicali zabawę ciekawymi konkursami, a zwycięzcy byli nagradzani słodkimi upominkami. Jak przystało na bal karnawałowy, spośród uczestników zabawy wybrano Króla i Królową balu. Na koniec zabawy do szkoły zawitał Święty Mikołaj, który obdarował wszystkie grzeczne dzieci prezentami. Zmęczone, ale zadowolone dzieci wróciły do domów.

SP w Piotrowcu


Więcej informacji z życia szkół i przedszkoli: kliknij tutaj


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na wilczeta.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją :

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5