Moc atrakcji podczas 24. Finału WOŚP

2016-01-14 09:00:00(ost. akt: 2016-01-14 11:49:33)

Autor zdjęcia: GOKSiR „Pegaz”

10 stycznia 2016 roku do wspólnego grania z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy dołączyła gmina Piecki. W Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji „Pegaz” w Pieckach przygotowane zostało z okazji 24. Finału WOŚP wiele atrakcji.
Imprezę w Domu Kultury rozpoczął występ zespołu Rock kONia, który zaprezentował covery klasycznych utworów rockowych oraz piosenki z pierwszej własnej płyty. Jako następny wystąpił Zespół Wokalny Sukces, pod dyrygenturą Agaty Dowhań. Młodzież i dzieci zaśpiewały kolędy i piosenki świąteczne w ciekawych aranżacjach. Kolejnym punktem imprezy była „ZUMBA KIDS”, pokaz przygotowany przez panią Alicję Jakubiak z dziećmi z przedszkola w Pieckach. Jako następny zaprezentował się zespół „Pieckowianie”. Wspólne granie zakończył występ Zespołów Tanecznych GOKSiR „Pegaz”.

Pomiędzy występami zlicytowane zostały: tort zasponsorowany przez pana Marka Szabelskiego oraz cukrowa figurka zrobiona i przekazana na aukcję przez panią Marcelinę Maksymow, także przedmioty przekazane przez bank w Pieckach. Podczas imprezy przygotowane zostały również dodatkowe atrakcje dla dzieci, malowanie twarzy oraz tworzenie masek karnawałowych. Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom, wolontariuszom oraz przybyłym gościom za wspólne granie.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5