Warsztaty z pracownikiem Nadleśnictwa Strzałowo

2015-02-15 10:53:59 (ost. akt: 2015-02-15 10:55:12)

Autor zdjęcia: Zespół Szkół w Pieckach

Klasa VIB w dniu 13 lutego 2015 roku gościła na godzinie wychowawczej, w ramach współpracy z Nadleśnictwem Strzałowo, panią Sandrę Wachulik.
Podczas cyklicznych spotkań uczniowie w ramach edukacji regionalnej poszerzają swoją wiedzę przyrodniczą na temat naszego regionu. Tym razem temat naszego spotkania brzmiał: „Krajobraz Mazur a krajobraz górski”. Uczniowie pracowali w grupach dzieląc się swoją wiedzą, a także odpowiadali na pytania zawarte w kartach pracy. Zajęcia były naszym przygotowaniem do Zielonej Szkoły w Tatrach, która będzie miała miejsce w maju 2015 roku.
Uczniowie klasy VIB wraz z wychowawcą Jolantą Micińską dziękują pani Sandrze Wachulik za współpracę. Czekamy na nasze kolejne spotkanie w kwietniu.


tylko ciekawe informacje


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na mragowo.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutajProblem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Ewa Dolińska-Baczewska

Podziel się informacją:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: piecki

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5