U siebie, ale "na wyjeździe". Błękitni pokonali Tęczę [FILM]

2021-04-01 08:13:27(ost. akt: 2021-04-01 08:15:30)

Autor zdjęcia: Wiesław Nosowicz/Błękitni Pasym

FUTBOL || Ponoć "co się odwlecze...". Błękitni Pasym rozegrali zaległe spotkanie z Tęczą Biskupiec. 31 marca podopieczni trenera Patrycjusza Malanowskiego wygrali 2:1.
W rozgrywanym w Pasymiu pojedynku, teoretycznie w roli gospodarza wystąpili... goście, którzy nie mają w tej chwili u siebie dogodnych warunków do przeprowadzania tego typu wydarzeń sportowych. Wedle grafiku mecz powinien być rozegrany już wcześniej. 20 marca jednak zima zaskoczyła nie tylko drogowców, ale i osoby odpowiedzialne za przygotowanie pasymskiej murawy (gruba warstwa śniegu pojawiła się stosunkowo niewiele przed pierwszym gwizdkiem).

Choć konfrontacja miała stale pod górkę, wreszcie została "odhaczona". Po bramkach Kowalewskiego i Dobrzyńskiego Błękitni zgarnęli dziewiąty w tym sezonie komplet punktów. Z 29 "oczkami" na koncie plasują się obecnie na 10. lokacie w 18-zespołowej stawce IV ligi.

Czy uda się "podskoczyć" wyżej? Najwyżej sklasyfikowana ekipa powiatu szczycieńskiego będzie miała ku temu okazję 3 kwietnia, gdy na wyjeździe zmierzy się z GSZS Rybno.

kk

Poniżej materiał filmowy z meczu z Tęczą Biskupiec.

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5