Najzdolniejsi uczniowie wyróżnieni

2016-07-05 13:11:18(ost. akt: 2016-07-05 13:17:27)
W trakcie uroczystości zakończenia roku szkolnego nastąpiło wręczenie stypendium Burmistrza Miasta Pasym przyznawane w ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży uczniom, którzy swoją postawą w roku szkolnym 2015/2016 zasłużyli na wyróżnienie.
Aby uzyskać stypendium Burmistrza Miasta Pasym należało osiągnąć średnią ocen 5,8 w szkołach podstawowych oraz 5,5 w gimnazjum oraz co najmniej bardzo dobrą oceną z zachowania. Stypendystami mogli zostać również uczniowie, którzy osiągnęli średnią nie niższą niż 4,0 oraz co najmniej wzorową ocenę z zachowania, a do tego osiągnęli miano laureata lub finalisty wojewódzkich bądź ogólnopolskich konkursów, turniejów i olimpiad przedmiotowych, lub sportowych szczebli wojewódzkich i centralnych. . Lista nagrodzonych zawiera 20 nazwisk.

Przyznane stypendium ma nagrodzić wysiłek włożony w osiąganie tak dobrych wyników w nauce, oraz przyczynić się do jeszcze większej motywacji i radości ze zgłębiania wiedzy.

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5