Pojazd skradziony w kujawsko-pomorskim odnalazł się w Tyrowie

2023-06-09 12:48:16(ost. akt: 2023-06-09 12:53:08)

Autor zdjęcia: Materiały policyjne

W miejscowości Tyrowo w gminie Ostróda, pracujący w polu mężczyzna w pobliskich krzakach zauważył stojącą maszynę rolniczą. O znalezisku niezwłocznie powiadomił ostródzkich policjantów. Jak się okazało pojazd widniał w policyjnych rejestrach jako skradziony.
We wtorek (06.06.23) oficer dyżurny ostródzkiej jednostki policji został powiadomiony o tym, że w miejscowości Tyrowo w gminie Ostróda, podczas prowadzonych prac polowych, wykonujący je mężczyzna zauważył ślady trawy wygniecionej przez nieokreślony pojazd. Zaciekawiony udał się w pobliskie zarośla gdzie zobaczył zaparkowany pojazd rolniczy koloru czerwonego. Na miejsce udali się ostródzcy policjanci.


W toku wykonanego sprawdzenia okazało się, że zaparkowana w tym nietypowym miejscu maszyna widnieje w policyjnych rejestrach jako skradziona na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Na miejsce udała się grupa dochodzeniowo-śledcza celem przeprowadzenia czynności procesowych. O odnalezieniu pojazdu poinformowano pokrzywdzonego, który jeszcze tego samego dnia zabezpieczył swoje mienie.
Źródło: Kpp Ostróda

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5