"Ostróda Talent Show" szuka zdolnych i utalentowanych

2022-08-03 08:31:42(ost. akt: 2022-08-03 08:42:16)

Autor zdjęcia: arch. GO

W Ostródzie odbędzie się konkurs talentów z nagrodami: "Ostróda Talent Show". Jest to pierwsza edycja tego wydarzenia. Zgłoszenia do 7 sierpnia. Są nagrody!
Organizacją zajmują się Centrum Kultury w Ostródzie oraz Fundacja Skelion, pomysłodawcą jest burmistrz Zbigniew Michalak. Właśnie trwa etap eliminacji online - zgłoszenia można wysyłać do 7 sierpnia.

Organizatorzy zapraszają utalentowane osoby do przesłania zgłoszeniowego filmiku trwającego od 1 do 5 minut i przedstawiającego talent osoby zgłaszającej się do konkursu. Zgłosić się może każdy, kto umie w pozytywny sposób zadziwić publiczność, zarówno soliści, jak i zespoły.

Ze zgłoszeń wybrane zostaną osoby które zaprezentują się w ramach półfinałów na scenie ostródzkiego amfiteatru - 25 sierpnia od godziny 19. Spośród tych osób jury wybierze uczestników, którzy wystąpią jeszcze raz następnego dnia podczas finałów w tym samym miejscu, również od godziny 19. Dla trójki zwycięzców przewidziane są nagrody: 1 miejsce: 2000 zł, 2 miejsce: 1000 zł, 3 miejsce: 500 zł.

Oprócz przeglądu występów przygotowanych przez uczestników odbędą się występy zaproszonych gości. W dniu półfinałów - Grzegorza Jastrzębskiego, absolwenta Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku który wykonuje akrobacje na kole Cyra, a w dniu finałów - duetu akrobatycznego "Marysia i Julian", którzy są zwycięzcami programu "Mam talent" z 2019 roku.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich, ale organizatorzy liczą na to, że wśród uczestników znajdzie się jak najwięcej osób z naszego regionu. To świetna okazja do zaprezentowania się na scenie! Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie konkursu: ostrodatalentshow.pl.


Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5