Nowi dyrektorzy w szkołach i placówkach edukacyjnych powiatu

2022-06-22 15:37:11(ost. akt: 2022-06-22 15:41:59)
We wtorek, 21 czerwca br., na posiedzeniu Zarządu Powiatu w Ostródzie odbyło się uroczyste wręczenie powierzeń stanowisk dyrektorów niektórych szkół i placówek prowadzonych przez powiat ostródzki.
O wynikach przeprowadzonych konkursów poinformowały władze powiatu. Dyrektorzy szkół na pięcioletnią kadencję wyłonieni zostali w drodze konkursów przez komisje konkursowe obradujące w dniach 30 maja - 1 czerwca.

Powierzenia obowiązujące od 1 września 2022 r. odebrali:
Anna Teodorowicz - Zespół Szkół Zawodowych im. St. Staszica i Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostródzie,
Piotr Patejuk - Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie,
Jarosław Witek - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Szymanowie,
Beata Skiba - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. 9 Drezdeńskiej Brygady Artylerii i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Morągu.
W wyniku konkursu nie udało się wyłonić dyrektora Zespołu Szkół Licealnych w Morągu. Teraz Zarząd Powiatu w Ostródzie powierzy to stanowisko w porozumieniu z Warmińsko-Mazurskim Kuratorem Oświaty, po uzyskaniu opinii Rady Pedagogicznej szkoły.

— Dziękujemy wszystkim kandydatom, którzy wzięli udział w konkursach, a wybranym dyrektorom gratulujemy i życzymy powodzenia oraz wytrwałości w realizacji powierzonych zadań — czytamy w komunikacie władz powiatu.

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5