Dla miłośników starej motoryzacji i nie tylko!

2022-06-22 11:08:31(ost. akt: 2022-06-22 11:25:36)
W piątek 24 czerwca 2022 r. bawimy się na 2. Zlocie Zabytkowych NOSów Ostróda 2022. Będzie można podziwiać cuda motoryzacji sprzed lat i bawić się na pikniku.
Organizatorzy zapraszają miłośników starej motoryzacji do podziwiania i fotografowania pojazdów oraz wspólnej zabawy.
Program imprezy:

Plan imprezy „Drugi Zlot Zabytkowych NOSów”:

• Godzina 12: Przyjazd samochodów biorących udział w zlocie na parking przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie, ul. Jana III Sobieskiego 5 – koordynacja wjazdu i umiejscowienia samochodów na parkingu przez OSP.

• Godzina 14: Start przejazdu przez miasto z parkingu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie. Przejazd ulicami: Jana III Sobieskiego, Kopernika, przecięcie skrzyżowania z Grunwaldzką, potem Drwęcką w stronę Placu Tysiąclecia Państwa Polskiego do Mickiewicza, skręt w prawo przy zamku krzyżackim w stronę Olsztyńskiej i przejazd Olsztyńską w stronę Drwęckiej i Drwęcką w stronę Grunwaldzkiej i Grunwaldzką do Czarnieckiego. Dalej przejazd Czarnieckiego aż do Szkolnej w Kajkowie w stronę ul. Świetlińskiej (na rondzie drugi zajazd). Przejazd Świetlińską w stronę Kajki i dotarcie do parkingu przy Sajmino Family House. Przejazd potrwa około godziny. Będzie na całej trasie pilotowany przez OSP, a na poszczególnych odcinkach (ronda, sygnalizacja świetlna, skręty) ruchem kierować będzie Policja.

• Godz. 15: Piknik rodzinny z konkursami dla uczestników zlotu i gości. W programie: koncerty, pokazy, degustacje, konkursy, animacje i inne.

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5