Sprawdzamy, jak wygląda sytuacja w Amatorskiej Lidze Tenisa Stołowego po 10 kolejce [zdjęcia, wyniki, tabele]

2021-11-25 11:35:48 (ost. akt: 2021-11-25 12:29:49)
Na zdjęciu Henryk Tadajewski, zawodnik Servo Ostróda

Na zdjęciu Henryk Tadajewski, zawodnik Servo Ostróda

Autor zdjęcia: Wojciech Chrząszcz

TENIS STOŁOWY \\ Za nami bardzo emocjonująca 10. kolejka Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Ostródzie.
A to wszystko za sprawą meczu na szczycie ligowej tabeli, w którym Erjot Plandeki pokonał Emirr Dywity 6:4. Ponadto, dwa zwycięstwa odnosili m.in. zawodnicy OSK Świt, którzy awansowali na trzecie miejsce w tabeli oraz Studio R.

Przy okazji zapraszamy na XI Memoriał im. Kazimierza Sochackiego, który już w najbliższą sobotę (27 listopada) odbędzie się w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji w Ostródzie.

Pod galerią zdjęciową publikujemy wyniki, tabelę oraz ranking indywidualny.


WYNIKI 10 KOLEJKI ALTS:

EM OSTRÓDA – SERVO OSTRÓDA 9:1

STUDIO R – KREM TEAM 8:2

FLESZ – OTSK RADISSON OSTRÓDA 1:9

SZYBCY I WŚCIEKLI – OSK ŚWIT 1:9

MORLINY I – WICHER GWIŹDZINY 5:5

EMIRR DYWITY – ERJOT PLANDEKI 4:6

MORLINY IV – LAZARUS ELBLĄG 6:4

AUTO SERWIS IŁAWA TEAM - MORLINY II 10:0

MECZE ZALEGŁE:
7. kolejka: OSK ŚWIT – WICHER GWIŹDZINY 6:4
9. kolejka: STUDIO R – EMIRR DYWITY 3:7

AWANSEM:
11. kolejka: LAZARUS ELBLĄG - STUDIO R 2:8

PO 10 KOLEJKACH
1. ERJOT 10 27 9-0-1 65:35
2. EMIRR 9 24 8-0-1 72:18
3. ŚWIT 10 24 8-0-2 66:34
4. RADISSON 10 23 7-2-1 69:31
5. AUTO SERWIS 10 22 7-1-2 76:24
6. STUDIO R 11 19 6-1-4 68:42
7. MORLINY IV 10 16 5-1-4 53:47
8. WICHER 9 14 4-2-3 50:40
9. LAZARUS 11 13 4-1-6 44:66
10. MORLINY I 8 11 3-2-3 39:41
11. SZYBCY I WŚCIEKLI 9 9 3-0-6 31:59
12. EM OSTRÓDA 10 9 3-0-7 40:60
13. FLESZ 10 6 2-0-8 25:75
14. KREM TEAM 8 5 1-2-5 28:52
15. SERVO OSTRÓDA 10 3 1-0-9 29:71
16. MORLINY II 9 0 0-0-9 15:75
W kolejnych rubrykach: miejsce drużyny; nazwa; ilość rozegranych meczów; punkty; zwycięstwa - remisy - porażki; bilans pojedynczych meczów

RANKING INDYWIDUALNY:

OSK ŚWIT
Dariusz Sikora 19-7
Wojciech Dzierżko 13-6
Jędrzej Żebrowski 12-6
Piotr Kiełkowski 5-9

ERJOT PLANDEKI
Kamil Jurkiewicz 21-7
Jakub Gołaszewski 19-4
Robert Radzikowski 9-7
Zenon Długiński 6-3
Adam Pydyn 4-6
Bogdan Mydło 0-5

STUDIO R
Sebastian Główczyk 16-8
Przemysław Wawrzyniak 15-6
Ryszard Gruszkiewicz 12-8
Henryk Prusiński 5-2
Michał Żywiec 5-7

FLESZ
Robert Wątły 14-16
Marcin Sadowski 5-10
Zygmunt Fleszar 5-21
Ryszard Fleszar 0-19

EMIRR DYWITY
Zdzisław Paliwoda 25-2
Grzegorz Gumiński 24-3
Grzegorz Rabij 14-12
Tomasz Korsak 1-0

SZYBCY I WŚCIEKLI
Wojciech Polański 10-8
Marek Meja 8-15
Michał Kajetanek 5-10
Jacek Kajetanek 2-3
Jerzy Dąbek 0-14
Leszek Wrzyszcz 0-3

MORLINY OSTRÓDA I
Paweł Deska 17-1
Mateusz Smurzyński 10-8
Igor Paździorko 6-9
Kamil Jarmołowicz 3-0

AUTO SERWIS IŁAWA TEAM
Michał Gostół 26-1
Sławomir Urban 16-11
Roman Góralski 15-0
Artur Lubnau 3-9
Tomasz Rentkowski 1-0

LAZARUS ELBLĄG
Roman Grudzień 16-7
Henryk Wojciechowski 10-19
Andrzej Geiger 9-3
Paweł Gołębiewski 4-17
Mirosław Mikołajski 1-5

OTSK RADISSON OSTRÓDA
Franciszek Jastrzębowski 26-4
Tadeusz Czyczel 16-7
Mirosław Skrzypczyk 10-5
Tadeusz Krajewski 5-7
Zenon Kastrau 3-0
Artur Gromko 3-3

MORLINY IV
Krystian Gorczyc 17-13
Tomasz Szulga 15-9
Wojciech Samsel 11-19
Czesław Nowicki 3-3

EM OSTRÓDA
Emilia Włodarska 11-14
Rafał Klimecki 11-18
Piotr Ferenc 10-14
Artur Jagieła 2-7

KREM TEAM
Rafał Dąbrowski 14-7
Mateusz Pawlaczyk 9-12
Bartosz Stępka 0-3
Ernest Gamrat 0-8
Zenon Barszcz 0-10

SERVO OSTRÓDA
Bogdan Próchnicki 13-17
Marek Prusinowski 7-23
Henryk Tadejewski 6-24

WICHER GWIŹDZINY
Szymon Sargalski 21-6
Michał Mówiński 11-7
Andrzej Ciemiecki 6-6
Michał Sargalski 5-4
Patryk Sargalski 2-6
Mateusz Smyka 0-5

MORLINY II
Małgorzata Wawrowska 6-18
Zbigniew Stanisławski 4-8
Antoni Biełuszko 2-25
Robert Smoleński – 0-18

TOP 3 RANKINGU INDYWIDUALNEGO

1. Franciszek Jastrzębowski - 26-4 (OTSK)
2. Michał Gostół - 25-2 (Auto Serwis)
2. Zdzisław Paliwoda - 25-2 (Emirr)

red. zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5