Tężnia w Miłomłynie niedługo przywita pierwszych gości

2021-10-13 10:14:41 (ost. akt: 2021-10-13 11:03:32)

Autor zdjęcia: Piotr Sotnik/UMiG Miłomłyn

Miłomłyn chce zaistnieć na mapie polskich uzdrowisk i przygotowuje odpowiednią infrastrukturę. Zakończyła się budowa tężni solankowej.
Obiekt został już pięknie podświetlony, o czym gmina poinformowała na swoim profilu w mediach społecznościowych.
— Dzisiejszy wieczór w Gminie Miłomłyn stał się najlepszym tłem dla powstającego obiektu przy ul. Zatokowej. Tężnia solankowa po raz pierwszy rozbłysła w całej swojej okazałości... Jak Wam się podoba? Już niedługo będziecie mogli cieszyć się z jej leczniczych walorów — czytamy na FB Gminy Miłomłyn.

Kiedy będziemy jeździć po zdrowie do Miłomłyna? Powstała już centralna bryła oraz ściany wypełnione tarniną. Obecnie wykonawca, czyli firma Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe Budownictwa „PYZAK” wykonuje prace związane z trasą leczenia spacerowego przy ulicy Zatokowej. Ich zakończenie planuje się w październiku tego roku.
Tężnia powita pierwszych gości wiosną przyszłego roku.

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. AtoJa #3077613 13 paź 2021 10:54

    W Olsztynie tez miała powstać tężnia w ramach budżetu obywatelskiego , Ale okazało się, że podobno urzędnicy źle wycenili koszty, tak jakby nie można było podzielić realizacji tej inwestycji na parę etapów.Wstyd olsztyńscy włodarze! Ostróda przebija Olsztyn pod każdym względem .Olsztyn to miasto upadłe. Już niedługo po wybetonowanych ulicach bedą sunęły puste tramwaje, bo tu się żyć nie da, żadnych perspektyw.Jak juz władze wszystko zaleją betonem, nie bedzie nic.Nawet choinki na Boże Narodzenie , podobno postawić już nie ma za co. Wstyd, po trzykroć wstyd!

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5