Pani Katarzyna zostaje w programie Rolnik szuka żony

2021-10-04 09:29:02(ost. akt: 2021-10-04 10:07:25)
Krzysztof zaprosił m.in. panią Katarzynę, nauczycielkę z Morąga

Krzysztof zaprosił m.in. panią Katarzynę, nauczycielkę z Morąga

Autor zdjęcia: Fot. Materiały TVP1 Rolnik szuka żony

Pani Katarzyna z Morąga ma szanse zdobyć serce Krzysztofa w programie TVP1 Rolnik szuka żony. Po drugim spotkaniu jest w kolejnym etapie programu.
W kolejnym programie, kandydatki i kandydaci musieli się wykazać różnymi umiejętnościami. Krzysztof z wybranymi paniami gotował i najwyraźniej potrawy pani Kasi przypadły mu do gustu, bo wybrał ją do dalszej części programu. A to już będzie wizyta w domach rolniczek i rolników.

Przypomnijmy. Pani Katarzyna jest nauczycielką, której największą pasją są góry. Zawsze uśmiechnięta, dzieląca się z innymi swoją energią, potrafiąca we wszystkim znaleźć pozytywne aspekty. Gotuje, piecze, szyje. W partnerze szuka przede wszystkim bratniej duszy, chciałaby, aby był to ktoś z poczuciem humoru, honorowy, lojalny, pracowity i szczery. Jeśli chodzi o życie na gospodarstwie, niczego się nie obawia, wspierałaby partnera w pracy, ale byłaby bardzo szczęśliwa, jeśli mogłaby spełniać się także zawodowo.

Rolnik szuka żony to polski dokumentalny program rozrywkowy typu reality show emitowany od 21 maja 2014 na antenie TVP1, prowadzony przez Martę Manowską.
W 8. sezonie o miłość walczą Stanisław, Kamila, Elżbieta, Krzysztof i Kamil. To oni zaprosili już do swoich domów kandydatki i kandydatów, którzy stanęli w szranki o ich względy.Kolejne losy bohaterów poznamy już niebawem. Program można oglądać w każdą niedzielę o godz. 21:15 w TVP 1.Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5