Stadion w Miłomłynie z dofinansowaniem

2021-08-04 12:27:14 (ost. akt: 2021-08-04 12:40:15)

Autor zdjęcia: Archiwum Tęcza Miłomłyn

Marszałek województwa warmińsko-mazurskiego przyznał dofinansowanie na modernizację infrastruktury Stadionu Miejskiego w Miłomłynie. Klub otrzymał wsparcie z Ministerstwa Sportu.
Dzięki temu na stadionie powstanie automatyczny system nawadniania, zostanie poprawiona murawa, zamontowane nowe bramki, dodatkowe oświetlenie oraz nowe ogrodzenie od ulicy Sportowej.

Na stronie Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu ukazała się lista podmiotów z dofinansowaniem z Programu Sportowa Polska.

LKS Tęcza Miłomłyn otrzymał dofinansowanie na modernizację pomieszczeń budynku socjalno-gospodarczego oraz infrastruktury stadionu - krótko mówiąc po kilkunastu latach doczekał się adaptacji piętra naszego budynku klubowego.
Koszt dofinansowania to 150,416zł a całkowity koszt remontu ponad 300,000zł.

— Dziękujemy posłowi Zbigniewowi Babalskiemu za poparcie udzielone tej inwestycji. Podziękowania należą się też burmistrzowi Stanisławowi Siwkowskiemu, który dąży aby stadion oraz zaplecze klubowe nie odbiegały od innych obiektów w powiecie. Już niebawem będzie pięknie — czytamy n a FB LKS Tęczy Miłomłyn.

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5