Szukamy Dziewczyny Lata 2021!

2021-06-07 12:54:28 (ost. akt: 2021-06-07 13:23:48)

Autor zdjęcia: Pixabay.com

Chcesz zostać Dziewczyną Lata 2021? Wystarczy wziąć udział w organizowanym przez nas plebiscycie wysyłając swoje zdjęcie.
Minione pół roku pandemii ograniczyło wielu z nas. Nadchodzi lato, zniesiono obostrzenia, coraz więcej czasu możemy spędzić na dworze. Do zdrowia potrzebujemy ruchu, słońca i... witamin. Andrzej Rosiewicz śpiewał, że "Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”. Dlatego łączymy bardzo przyjemne z pożytecznym i rozpoczynamy coroczny Plebiscyt "Dziewczyna Lata 2021”.

Dziewczyny dają chłopakom i mężczyznom motywację. Skuteczniej niż słońce potrafią rozświetlać dzień i pomagają przetrzymać nawet dni, w którym towarzyszy nam mrok. Zarażają optymizmem, obecnie coraz częściej uprawiają sport i motywują do tego partnerów. Parafrazując Jana Kiepurę, brunetki, blondynki, my wszystkie Was dziewczyny promować chcemy.

Zachęcamy Was do naszego konkursu. Zdjęcie na okładce na pewno pozostanie pamiątką po latach.
Nasz plebiscyt trwa od 4.06.2019 r. do 25.08.2021 r. Mogą w nim wziąć udział wszystkie pełnoletnie dziewczyny z naszego powiatu.

Wspominana droga do marzeń i wspomnień rozpoczyna się od wysłania zgłoszenia na adres: ostroda@gazetaolsztynska.pl
Później będziemy publikować zdjęcia, a uczestnicy zabawy będą mogli głosować na pomocą SMS. Głosowanie rozpocznie się z chwilą otrzymania pierwszych zgłoszeń i potrwa do 25 sierpnia 2021 r. do godz. 23.59.

Czytelnik uczestniczący w głosowaniu może oddać dowolną liczbę głosów. Ogłoszenie wyników plebiscytu oraz prezentacja laureatów nastąpi na łamach Gazety Olsztyńskiej, Dziennika Elbląskiego i tygodników lokalnych Grupy WM oraz na jej stronach internetowych. Szczegóły i regulamin na naszych portalach gazetaolsztynska.pl, ostroda.wm.pl oraz morag.wm.pl

Prawidłowe zgłoszenie do Plebiscytu powinno zawierać:
- zgodę kandydatki na wykorzystanie przez Organizatora jej wizerunku na potrzeby plebiscytu oraz akceptację postanowień regulaminu: „Mam ukończone 18 lat i wyrażam zgodę na publikację wizerunku i akceptuję postanowienia regulaminu”.
- dane kandydatki: imię, nazwisko, adres, datę urodzenia
- numer telefonu do kontaktu.
- fotografię.
W temacie e-maila wpisujcie: Dziewczyna lata 2021.

Czekamy na Wasze zdjęcia!

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5