Ponad 700 tysięcy będzie kosztować wymiana wiat przystankowych
2021-06-04 10:43:41(ost. akt: 2021-06-04 10:57:16)
Niedługo ostródzianie będą korzystać z nowych wiat przystankowych. Na zlecenie Urzędu Miejskiego w Ostródzie na miejskich przystankach stanie ponad 30 nowych wiat. Właśnie trwają prace demontażowe i montażowe na przystankach.
Ostródzian korzystających z usług komunikacji miejskiej zmartwił fakt, że z miejskiego krajobrazu zaczęły znikać przystanki autobusowe. Uspokajamy, że miejskie autobusy nadal będą świadczyć usługi transportowe.
Tymczasem na miejskich przystankach trwa właśnie wymiana wiat przystankowych na ostródzkich przystankach autobusowych. Część starych wiat już został zdemontowana, a pozostałe znikną z ostródzkiego krajobrazu w najbliższych dniach.
Ogółem na zlecenie Urzędu Miejskiego w Ostródzie na przystankach pojawi się 35 nowych wiat przystankowych. Ich wymiana będzie kosztować miejski budżet 740 tysięcy złotych.