Przed piłkarzami AP Ostróda pracowite piątek i sobota

2021-04-30 12:25:43 (ost. akt: 2021-04-30 12:46:10)
Drugie wiosenne mecze w piątek i sobotę rozegrają piłkarze AP Ostróda

Drugie wiosenne mecze w piątek i sobotę rozegrają piłkarze AP Ostróda

Autor zdjęcia: mart

Pracowity początek długiego majowego weekend czeka drużyny Akademii Piłkarskiej Ostróda. W piątek (30.04) i sobotę (01.05) zespoły ostródzkiej "Apki" w różnych ligach i kategoriach wiekowych rozegrają pięć ligowych spotkań.
Pierwszych na jednym z ostródzkich boisk będzie można zobaczyć zawodników występujących w I lidze wojewódzkiej w kat. młodzik II. W piątek o godz. 16.30 na stadionie przy ul. Wyszyńskiego ostródzianie podejmą swoich rówieśników z Delfina Rybno.

Po zakończeniu tego spotkania o godz. 18 na tym samym stadionie na murawę wybiegnie ekipa orlików (rocznik 2010/11) występująca w I lidze wojewódzkiej młodzika II. Zespół AP II Ostróda podejmie drużynę z powiatu nowomiejskiego Młode Lwy Mszanowo.

Również o godz. 18, ale na sztucznej murawie stadionu miejskiego przy ul. 3 Maja rozegrany zostanie mecz I ligi wojewódzkiej w kategorii młodzik I. Na plastikowej trawie nad Jeziorem Drwęckim drużyna AP Ostróda zmierzy się z DKS Dobre Miasto.

I jako jedyni na wyjeździe piątkową walkę o punkty zakończą juniorzy młodsi ostródzkiej "Apki". Podopieczni Piotra Garnusza, którzy na inaugurację 5:1 pokonali Zatokę Braniewo dzisiaj zagrają w Iławie. Ostródzianie o godz. 17 rozpoczną rywalizację z drużyną Małego Jezioraka.

A w sobotnie przedpołudnie w I lidze wojewódzkiej trampkarzy o kolejne ligowe punkty powalczą piłkarze występujący pod szyldem ostródzkiej AP. O godz. 11 na sztucznej murawie przy ul. 3 Maja zespół z Ostródy rozpocznie pojedynek z Kormoranem Zwierzewo.

Przypominamy, że wszystkie spotkania w związku z pandemią Covid-19 rozgrywane są bez udziału publiczności.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5