Gala Sportów Walki Sharks Attack 4 przełożona

2021-03-31 09:29:11 (ost. akt: 2021-03-31 09:45:43)
Alan Szymański (z prawej) to drugi ostródzianin, który wystąpi na GSW Sharks Attack 4

Alan Szymański (z prawej) to drugi ostródzianin, który wystąpi na GSW Sharks Attack 4

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Zaplanowana na 10 kwietnia Gala Sportów Walki Sharks Attack 4 została tymczasowo odwołana. Na razie nie wiadomo kiedy odbędą się zawody, w których ma wystartować dwóch zawodników MMA Team Ostróda Dominik Jusis i Alan Szymański.
— W związku z ogłoszeniem obostrzeń związanych z SARS-Cov-2 i wprowadzeniem na terenie kraju całkowitego lockdawnu do dnia 9 kwietnia. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników, z przykrością informujemy o odwołaniu naszego eventu planowanego na dzień 10 kwietnia, który miał odbyć się w Grudziądzu — mówi Tomasz Sobczyński, organizator gali.

Sharks Attack to wydarzenie sportowe nad którym organizatorzy intensywnie pracowali przez ostatnie pół roku i chcieli, aby ponownie mogło się odbyć z udziałem publiczności. Niemniej jednak, w obecnej sytuacji jesteśmy zmuszeni podjąć decyzję o przełożeniu terminu czwartej edycji gali.

W Gali Sportów Walki Sharks Attack 4 ma wystartować dwóch zawodników MMA Team Ostróda. Pierwszy to Dominik Jusis, a drugi to debiutujący wśród zawodowców Alan Szymański. Rywalem tego drugiego ma być Seweryn Kirshhiebel. Jednak w tej chwili nie wiadomo kiedy odbędzie GSW Sharks Attack 4.

— Na pewno nie będzie to w kwietniu, ale zrealizujemy ten projekt. W tej chwili czekamy na ustabilizowanie się sytuacji w kraju. Najbardziej chcielibyśmy tę imprezę zorganizować z udziałem kibiców — kończy Sobczyński.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5