Nasze jest piękne! Ponownie Jezioro Drwęckie

2021-02-22 13:39:54 (ost. akt: 2021-02-22 14:16:57)

Autor zdjęcia: Agnieszka Kołodziejska

Kolejne zdjęcia naszych czytelników! Dziś Jezioro Drwęckie w obiektywie Elżbiety Czacharowskiej i Agnieszki Kołodziejskiej. Czekamy na Wasze fotografie.
Przesyłajcie nam Wasze fotografie, aby zdobyć dostęp do e-wydań "Gazety Ostródzkiej" lub "Gazety Morąskiej" i "Gazety Olsztyńskiej". Wystarczy wysłać zdjęcie ciekawego budynku, przyrody, rzeki, jeziora, czy po prostu siebie na spacerze.

Zdjęcia publikujemy na ostroda.wm.pl, morag.wm.pl oraz na łamach "Gazety Ostródzkiej" i "Gazety Morąskiej". Autorzy zdjęć, które zamieścimy w naszym papierowym wydaniu, otrzymają od nas trzymiesięczny bezpłatny dostęp do elektronicznego wydania naszych tygodników i dziennika.

Jezioro Drwęckie

Dziś prezentujemy zdjęcia dzikich ptaków na Jeziorze Drwęckim w Ostródzie zrobione przez Elżbietę Czacharowską i Agnieszkę Kołodziejską, które otrzymają od nas 3 miesięczny bezpłatny dostęp do e-wydań.

Czekamy na wasze zdjęcia! Wysyłajcie je tutaj: ostroda@gazetaolsztynska.pl. Prosimy o zaznaczenie jak mamy podpisać zdjęcie: imieniem i nazwiskiem czy w inny sposób oraz gdzie zostało zrobione.


I jeszcze Jezioro Drwęckie w obiektywie Elżbiety Czacharowskiej

Jezioro Drwęckie


Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5