Zastępca burmistrza Ostródy na kwarantannie
2021-02-17 13:23:58(ost. akt: 2021-02-17 13:35:58)
Urząd Miejski w Ostródzie poinformował, że Agnieszka Majewska-Pawełko, zastępca burmistrza Ostródy, przez najbliższe dni będzie pozostawała na kwarantannie.
Urząd Miasta poinformował o tym w komunikacie zamieszczonym w mediach społecznościowych. Czytamy w nim:
"Informujemy, że w związku z zakażeniem SARS-CoV-2 w rodzinie, na kwarantannę trafiła zastępca burmistrza Ostródy Pani Agnieszka Majewska-Pawełko. Pani burmistrz jest zdrowa, ale zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności od dnia 17 lutego 2021 pracuje zdalnie wykonując swoje obowiązki w domu. Wszystkie zadania władz miasta są realizowane właściwie i w terminie, a Urząd Miasta pracuje normalnie, zachowując rygor sanitarny. Przypomnijmy, że Burmistrz Ostródy, Zbigniew Michalak aktualnie przechodzi rekonwalescencję po ciężkim przebiegu Covid-19".
Burmistrz Michalak po zarażeniu koronawirusem trafił do szpitala przed Świętami Bożego Narodzenia. Przebywał tam kilka tygodni. Teraz wciąż przebywa na zwolnieniu lekarskim.
Źródło: Gazeta Olsztyńska
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez