Lider Morliny Ostróda zremisował z wiceliderem I ligi

2021-02-14 15:27:34 (ost. akt: 2021-02-14 15:49:45)
W ostródzkim zespole gra debli jest zdecydowanie do poprawki

W ostródzkim zespole gra debli jest zdecydowanie do poprawki

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Podziałem punktów zakończył się hit I ligi tenisistów stołowych między prowadzącymi w tabeli Morlinami Ostróda a wiceliderem Kamixem Małe Trójmiasto Rumia. Drugi zespół Morlin przegrał mecz w Gorzowie Wielkopolskim.
Zadziało się w sobotni wieczór w małej sali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji podczas meczu na szczycie I ligi tenisistów stołowych. Prowadzący w tabeli zespół Morlin rywalizował z drugim w tabeli Kamixem. Gospodarze chcieli się zrewanżować za porażkę (2:8) w pierwszej rundzie, ale jeszcze to się nie udało.

Aczkolwiek po pierwszej serii gier indywidualnych zanosiło się na to, że jest to cel możliwych do zrealizowania, ponieważ ostródzianie prowadzili 3:1. Jednak mimo, że ich trener Tomasz Krzeszewski był mistrzem gry deblowej, to jego podopieczni nie poradzili sobie w grze podwójnej. Obie pary przegrały swoje pojedynki i był remis 3:3.

Druga seria singli również zakończyła się remisowo i oba zespoły podzieliły się punktami.

• Morliny I Ostróda - Kamix Małe Trójmiasto Rumia 5:5
Punkty dla Morlin: Łukasz Sokołowski 2, Jakub Witkowski 2, Kacper Petaś 1

Drugi zespół ostródzkich Morlin na wyjeździe zmierzył się z trzecią Gorzovią Gorzów Wielkopolski. Ostródzianie przegrali swój pojedynek 2:8. W zespole z Ostródy punktowali Kuba Kwapiś i Jakub Kuźmicz.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5